Namizni tenis – Šolsko prvenstvo

V torek, 13. 12. 2022, smo v šolski telovadnici izvedli šolsko prvenstvo v namiznem tenisu. Zaradi velikega števila učencev, ki se navdušujejo nad odbijanjem male bele žogice smo s tem tekmovanjem izluščili najboljše igralce, ki bodo našo šolo zastopali na prihajajočem medobčinskem tekmovanju med posamezniki in ekipami. Nastopilo je 23 dečkov in 7 deklic. V nekategorizirani kategoriji, v kateri igrajo vsi naši učenci je samo ena kategorija, od 5. do 9. razreda. Tako smo tudi izvedli tekmovanje in najboljšim podelili medalje.

Vsem nastopajočim čestitamo. Medalje so osvojili:

Mesto

Priimek in ime