Video vsebine

Na OŠ Kajetana Koviča Poljčane se zadnja leta intenzivno ukvarjamo z video produkcijo. Svoje moči sta združila video krožek pod mentorstvom Mirana Voglarja in novinarski krožek pod mentorstvom Marine Koražija ter občasno foto krožek pod mentorstvom Nejca Zidariča. Ustvarjamo lastne, avtorske, video filme, z nekaterimi se tudi prijavljamo na različne nagradne natečaje. Snemamo še različne prireditve, koncerte, valete, športne filme, šole v naravi, plavalne tečaje in z veseljem delimo spomine otrok z njihovimi starši. Trenutno imamo v uporabi amatersko strojno in programsko opremo, z leti pa želimo ustvariti svoj video center z boljšimi kamerami in boljšimi pogoji.  Hvala vsem, ki nas, pri našem delu, podpirajo!

V nagradnih natečajih smo dosegli uvrstitve na državnem nivoju.

Miran Voglar