Košarka, področno, starejši dečki

Na naši šoli smo, 13. 12. 2021, izvedli področno tekmovanje v košarki za starejše dečke, letnik 2007 in mlajši. Sodelovale so naslednje ekipe: OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, OŠ Olge Meglič Ptuj, OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Kajetana Koviča Poljčane. V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili ekipi iz OŠ Olge Meglič Ptuj in OŠ Ljudski vrt Ptuj. Naša najboljša igralca sta bila Nik Gajšek s 13 točkami in Gašper Marzidovšek z 11 točkami.

Organizatorji kot izvajalci in vsi tekmovalci so upoštevali ukrepe NIJZ za preprečevanje širjenja korona virusa. Pogoji PCT so bili preverjeni in upoštevani.

Rezultati tekem:

Tekme

Igrali so

Rezultat

1.

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Olge Meglič Ptuj

3.

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica : OŠ Kajetana Koviča Poljčane

Končni vrstni red:

1. OŠ Olge Meglič Ptuj
  2. OŠ Ljudski vrt Ptuj
  3. OŠ Kajetana Koviča Poljčane
  4. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

Ekipa naše šole, prva vrsta z leve: Jakob Šabec, Lan Kralj, Nikola Čebular, Andraž Piko, Žak Rupnik.

Druga vrsta z leve: Robin Urban Urlep, Gašper Hribernik, Alen Kurež, Nik Gajšek, Matic Klančnik Sobotič (poškodovan), Gašper Marzidovšek, Martin Peršoh in Miran Voglar.

Zapisnikarska miza, z leve: Zala Rupnik, Sara Poslek, Ranko Leskovar, Leja Pauman, Nuša Cerkovnik.

Miran Voglar