Obvestilo učencem in staršem ob začetku šolskega leta 2021/22

Prvi dan pouka v šol. letu 2021/22 je sreda, 1. september 2021.

V šolo pridejo zdravi otroci.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo pred šolo. Na steni telovadnice in na spodnjih oknih šole bodo nameščene oznake, kje se zbere kateri oddelek. Mlajši učenci se bodo zbrali bližje vhodu v šolo.

Ob 8. uri se jim bodo pridružili razredniki. V šolske prostore bodo vstopali po razporedu med 8.00 in 8.25.

Učenci morajo imeti s seboj ključe garderobnih omaric, razen učencev 2. in 4. razreda, ki jih prejmejo v šoli.

Vsi učenci naj imajo s seboj običajne šolske copate, manjši nahrbtnik, beležko in pisalo.

PRVOŠOLCI pridejo v šolo, skupaj s starši, ob 8.30.  Na uvodno srečanje v telovadnico jih bodo spremljale razredničarke.

Prvi šolski dan bodo potekale šolske dejavnosti do 12.00.

PREVOZI bodo ta dan organizirani po naslednjem voznem redu:

• V ŠOLO

• PREVOZI DOMOV

VOZNI REDI prevozov za šol. leto 2021/22 so objavljeni na oknu levo od  vhodnih vrat šole in na šolski spletni strani.

ŠOLSKA PREHRANA

Zajtrka prvi šolski dan ni, malica bo organizirana za vse učence kot običajno. Kosilo bo organizirano za prijavljene učence. Če vaš otrok kosila ta dan ne bo imel, ga prosim, odjavite in sicer do ponedeljka, 30. 8. 2021 do 12.ure.

Starše, ki boste svoje otroke prvi šolski dan pripeljali v šolo, prosimo, da upoštevate navodila članov ZŠAM Poljčane.

VSEM ŽELIMO LEPO, MIRNO IN USPEŠNO ŠOLSKO LETO 2021/22.

Zaposleni na Osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane

mag. Francka Mravlje, ravnateljica