Simbioza GIBA

VABILO za sodelovanje pri akciji Simbioza GIBA 2021 Za zdravje in dobro počutje – gibamo skupaj, četudi smo narazen! Za nami je dobro leto maratonskega teka

Skupaj pomagamo mali Lani

Priskočimo na pomoč staršem male Lane, ki nas zares potrebujejo. Stopimo skupaj in jim pomagajmo z zbiranjem pločevink, s pomočjo katerih bo nato Lana lahko deležna terapij za svojo bolezen. Gre za 19-mesečno deklico, ki ima celostni globalni zaostanek v razvoju.

Gremo peš s kokoško Rozi

Spoštovani starši.
Oktobra 2020 smo vas obvestili, da bomo izvedli aktivnosti v programu Gremo peš s kokoško Rozi. Po učencih smo vam poslali tudi zloženko Trajnostna mobilnost v osnovnih šolah. Zaradi znanih razmer aktivnosti nismo mogli izpeljati.

Namen NPZ 2020/21

NAMEN LETOŠNJEGA NACIONALNEGA PREVERJANJA ZNANJA   Nacionalno preverjanje znanja (NPZ) je namenjeno ugotavljanju doseženosti standardov znanja slovenskih šesto- in devetošolcev. Vsako leto se pripravi analiza