Podelitev zlatega priznanja za najbolj športno šolo

V okviru natečaja, Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport in v njenem imenu Zavoda RS za šport Planica, za najbolj športno šolo v šolskem letu 2020/21, smo sodelovali tudi na naši šoli. Pridno smo izpolnjevali predpisane naloge in nabirali točke. Velik poudarek je bil na opravljenih športnih izzivih za učence od 1. do 9. razreda in vsebinah in nalogah v času pouka na daljavo. Na natečaj se je prijavilo deset osnovnih šol in vse so osvojile zlato priznanje in še 400 EUR, ki smo jih porabili za nakup športnih pripomočkov. Tudi v bodoče bomo sodelovali v tem natečaju, saj pomeni dodano vrednost našemu delu ob ponujenih vsebinah našim otrokom. Sama podelitev je bila v Nordijskem centru Planica, ob prelepi kulisi naših planiških skakalnic. Podelitve sva se udeležila Miran Voglar in Ranko Leskovar.

Priznanja je podeljeval dr. Franci Petek, direktor Zavoda za šport RS Planica. Miran Voglar pa je ob tej priložnosti Zavodu podelil tri knjige »Zgodovina športa na OŠ Kajetana Koviča Poljčane.«

Podelitev zlatega priznanja za najbolj športno šolo, z leve: Ranko Leskovar, dr. Franci Petek, Miran Voglar.
Podelitev knjige Zavodu za šport RS Planica.

Celotno galerijo najdete tukaj.

Miran Voglar