Prvošolci na dogodku »Red je vedno pas pripet« v okviru projekta Pasavček

V sredo, 3. junija 2026, so se naši učenci 1. razreda na ploščadi Športnega parka Poljčane udeležili poučnega dogodka »Red je vedno pas pripet«. Aktivnost je potekala v okviru vseslovenskega projekta Pasavček, ki ga na šoli aktivno izvajamo za večjo varnost najmlajših v prometu.
Dogodek je organiziral Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Poljčane. Prvošolci so skozi zabavne in praktične prikaze spoznali, kako ključna je pravilna uporaba varnostnega pasu pri vsaki, še tako kratki vožnji.
Zahvaljujemo se organizatorjem za odlično izpeljavo, našim prvošolcem pa čestitke, saj so znova dokazali, da že dobro obvladajo zlato pravilo projekta: Red je vedno pas pripet!
 
Leonida Golob,
vodja projekta Pasavček na šoli
Dostopnost
Skip to content