Atletski troboj, medobčinsko, naraščajniki

V Slovenski Bistrici so, 3. 6. 2024, izvedli tekmovanje v atletskem troboju za naraščajnike, učence in učenke 4. in 5. razredov. Ker pa so učenci 4. razredov odšli na plavalno šolo v naravi, so tekmovali samo petošolci. Atletski troboj obsega tekmovanje v vseh treh disciplinah: tek 60 m, skok v daljino in met žvižgača. Ker pa je bilo slabo vreme in smo morali tekmovati v zaprti atletski dvorani, so učenci namesto meta žvižgača suvali 2 kg težko žogo. Na veselje vseh tekmovalcev je na trening v dvorano prišel Klemen Prepelič, s katerim smo se fotografirali, podelil pa je tudi avtograme. Rezultati posamezno so naslednji:

Mesto

Gašper Mršič

Aljaž Škorjanec
Ajda Vehovar
Učenci naše šole, spredaj z leve: Melisa Bistan, Ajda Vehovar. Zadaj, z leve: Gašper Mršič, Julian Erker, Aljaž Škorjanec, Noel Gosak, Klemen Prepelič

Miran Voglar