Orientacijski tek, Državno prvenstvo za osnovne šole

Udeležili smo se državnega prvenstva v orientacijskem teku. Na njem je nastopilo  14 naših tekmovalcev. Tekmovanje je potekalo 8. 10. 2024 v Svetem Juriju ob Ščavnici. Proge za orientacijski tek so bile speljane po lepem, preglednem gozdu, v katerem je bilo užitek tekmovati.

Naši učenci so nastopili v treh kategorijah, A (4. – 5. razred, letnik 2014-2015), B (6. – 7. r, letnik 2012-2013) in C (8. – 9. r, letnik 2010-2011). Najboljši trije tekmovalci šole v vsaki kategoriji so spadali poleg posamične tudi v ekipno razvrstitev. Poleg teh kategorij so nastopali še najmlajši v promocijski, netekmovalni orientaciji ter srednješolci. Najboljšo uvrstitev posamično je dosegel Alen Ostruh, ki je osvojil odlično 3. mesto! Tudi ekipno smo bili zelo uspešni, 3. mesto sta osvojili ekipi deklic v B in C kategoriji! Rezultati vseh so v spodnji tabeli. Čestitamo vsem nastopajočim!

Skupna fotografija naših tekmovalcev OŠ Kajetana Koviča Poljčane

Rezultati naših tekmovalcev: