Prireditev od dnevu državnosti, 24. 6. 2024

V ponedeljek, 24. 6. 2024, smo na Osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane obeležili s proslavo ob dnevu državnosti.

Prireditev ZADNJI ŠOLSKI DAN

Sledila je podelitev priznanj najuspešnejšim učencem iz znanj različnih predmetov, v bolj sproščenem ritmu potovanja po našem osončju.

Na tekmovanju iz biologije, pod mentorstvom gospe Tatjane Zgubič so bronasto Proteusovo priznanje dobili Mark Furman, Maja Figek iz 8.b.
Srebrno priznanje z državnega tekmovanja iz znanja o sladkorni bolezni pod mentorstvom Polone Bornšek je pridobila učenka iz 8.a Pija Brdnik.
Na tekmovanju iz računalniških predstavitev sta Živa Pepelnak in Veronika Einfalt iz 8.b razreda pod mentorstvom gospe Tanje Juhart dosegli srebrno priznanje na državnem nivoju.
Na tekmovanju logična pošast pod mentorico gospo Nuško Konec državnem tekmovanju je srebrno priznanje dosegla Urška Kavkler, iz 7b.
Na državnem tekmovanju iz logike je pod mentorstvom gospe Nuške Konec srebrno priznanje dobila Urška Perdan iz 7. r in Maja Vivod, 8.a.
Še tretje tekmovanje iz matematike, je tekmovanje Kenguru, kjer je prejela srebrno priznanje Maja Vivod iz 8.a
Na tekmovanju Vesele šole pod mentorstvom Tine Robnik je srebrno priznanje osvojila Anja Kavkler iz 4.a.
Nadaljevali smo s podelitvijo nagrad šolskega fotografskega natečaja Zanimive zgradbe v našem kraju.
Zahvala in posebna pozornost za učence 1.b, ki so zbrali največ odpadnega papirja.

Po nagovoru ravnateljice smo nadaljevali v počitniškem vzdušju, v matičnih učilnicah, kjer so razredničarke in razredniki učencem podelile spričevala in razredna priznanja.
Uspešno smo skupaj zapeli in zaplesali v poletne počitnice in se tako poslovili od letošnjega šolskega leta.

Naj bodo počitnice varne, lepe, sproščene in razigrane!

Suzana Kračun