NOVA GENERACIJA SKRBNIKOV TRAJNOSTNIH UČNIH OKOLIJ IN TRAJNOSTNIH VODIČEV

Ponosni smo na novo generacijo učencev, ki znajo in zmorejo na zanimiv način predstaviti naše trajnostne kotičke v šoli in izven nje.

Ti učenci so: Veronika Einfalt, Aljaž Marguč, Lovro Vidovič, Tinkara Jesenek, Kristina Ogrizek, Filip Čobec, Matic Piko, Jaka Kodrič, Alen Vidnar, Maša Kropec, David Tičič, Gašper Ostruh, Zarja Pišotek Risa, Maja Vivod, Mija Kodrič, Mija Šošter, Brina Slatenšek, Ana Jeza.

Za vodenje obiskovalcev, sošolcev in drugih učencev so se dodatno, posebej pripravljali. Njihovo znanje in poznavanje dogajanja v naravi in naših trajnostnih šolskih kotičkih je veliko.

So varuhi narave, ki svoje znanje z veseljem delijo z obiskovalci.

Vsem letošnjim prejemnikom certifikatov trajnostnih vodičev in njihovi mentorici Tatjani Zgubič čestitamo za opravljeno delo.

mag. Francka Mravlje, ravnateljica