ESCAPE SCHOOL – Tabor za nadarjene učence na Boču 12. in 13. 4. 2024

Dejavnosti Escape school na Boču so bile zanimive, sodelovalne, spoznavane in gibalne narave. Učenci so aktivno sodelovali in tudi uživali. Delavnice so potekale v sodelovanju  z 2. OŠ Slovenska Bistrica in OŠ Gustava Šiliha Laporje ter OŠ Kajetana Koviča Poljčane.

Izvajali smo različne delavnice kot npr.: Čuječnost v objemu narave, Escape room, angleščina in šport. Iz OŠ Kajetana Koviča Poljčane se je tabora udeležilo 13 učencev 3. VIO.

Tabor smo zaključili polni lepih vtisov vseh udeležencev. Od vseh zanimivosti pa so najpomembnejša nova znanstva in prijateljstva.  Na koncu smo podelili certifikate ter se poslovili v pričakovanju, da se naslednje leto spet snidemo. Organizacijo Escape School 2025 prevzema naša šola.

V čudoviti pomladni naravi smo doživeli tudi lepo dobrodošlico in topel sprejem v planinskem domu na Boču.

Darja Hostnik Zeme