Košarka, področno, mlajši dečki

 

Na OŠ Olge Meglič Ptuj so, 13. 3. 2024, izvedli področno tekmovanje v košarki za mlajše dečke. Tekmovale so osnovne šole Mladika, Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, domačini iz Olge Meglič Ptuj in naša ekipa. Na tekmovanje smo odšli z večjimi upi, kot smo potem iztržili rezultate. Kljub temu velja pohvaliti celotno ekipo za trud in pristop k igri. Največ košev za našo šolo so dosegli Filip Krenker (14), Rene Kodrič (9) in Gregor Krošel (8). 

 

Tekme

Rezultat

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Mladika

26 : 31

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

32 : 48

Ekipa naše šole, čepijo z leve: Anej Papež, Jan Šega, Aljaž Peršoh, Filip Krenker, Izak Rupnik, Gregor Krošel. Stojijo z leve: Rene Kodrič, Matic Grobelšek, Mihael Plavčak, Anej Kidrič, Jernej Hribernik, Jan Šabec, Anže Lajh in Miran Voglar

Končni vrstni red:

1. OŠ Olge Meglič Ptuj

2. OŠ Mladika Ptuj

3. OŠ Pohorskega odreda Slovenska  Bistrica

4. OŠ Kajetana Koviča Poljčane

 

 

 

 

Dostopnost