Košarka, medobčinsko, mlajši dečki

Na OŠ Anice Černejeve v Makolah je Boštjan Stražišar, 5. 2. 2024, izvedel medobčinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke, letnik 2011 in mlajše. Tekmovale so štiri ekipe iz štirih osnovnih šol (OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, 2. OŠ Slovenska Bistrica, OŠ Anice Černejeve Makole in ekipa naše šole). Na tekmovanje smo odšli z veliki upi, saj smo dobro vadili in trenirali v okviru pouka in izbirnih predmetov, zato smo z doseženimi rezultati zelo zadovoljni. Uvrstili smo se na področno tekmovanje.

 

Tekme

Rezultat

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Anice Černejeve Makole

52 : 5

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : 2. OŠ Slovenska Bistrica

47 : 17

Ekipa naše šole, čepijo z leve: Jan Šabec, Aljaž Peršoh, Mihael Plavčak, Jan Šega, Anej Kidrič. Stojijo z leve: Rene Kodrič, Anže Lajh, Anej Papež, Matic Grobelšek, Jernej Hribernik, Filip Krenker, Izak Rupnik, Miran Voglar.

 

 

Končni vrstni red:

1. OŠ Pohorskega odreda Slov. Bistrica

2. OŠ Kajetana Koviča Poljčane

3. 2. OŠ Slov. Bistrica

4. OŠ Anice Černejeve Makole 

 

 

Miran Voglar

Dostopnost