Ogled odbojkarske in košarkarske tekme v Ljubljani

Na povabilo Odbojkarskega kluba ACH Volley Ljubljana, ki nam je ponudil zastonj vstopnice, smo si, 10. 1. 2024, ogledali tekmo Lige prvakov med klubom Trentino iz Italije in domačo ekipo v hali Tivoli v Ljubljani. Ogleda se je udeležilo 44 otrok od 7. – 9. razreda s štirimi spremljevalci (Goran Sabolič, Renata Kotnik, Ines Žitnik in Miran Voglar). Navijali smo seveda za naše, pa tudi malo za njihove, ker je pri njih igral naš slovenski reprezentant Jan Kozamernik. Organizatorji so nam priskrbeli navijaške rekvizite, da je navijanje bilo bolj glasno. Tekma je bila težka, naši bi skoraj dobili prvi set, ampak končni rezultat je bil 3 : 0 za Italijane. Hvala klubu ACH Volley za čudovito izkušnjo.

Učenci naše šole, ki so si ogledali odbojkarsko tekmo Lige prvakov

Dobili smo tudi povabilo Košarkarskega kluba Cedevita Olimpija iz Ljubljane, da si, 17. 1. 2024, ogledamo tekmo evropskega pokala med domačo ekipo in ekipo Umana Reyer iz Benetk. Ponudili so nam zastonj vstopnice vključno z drugimi aktivnostmi. 42 učencev in trije spremljevalci (Natalija Lorenčič, Sara Vanessa Primožič in Miran Voglar) so uživali v ogledu tekme, sodelovali pa so tudi v Woop kotičku, kjer so igrali štrbunk in si pridobili reklamne nagrade. Naš učenec Gašper Ostruh je bil med nagrajenci Woop parka. Kljub temu, da smo močno navijali, je naša ekipa izgubila tekmo. Učencem je bilo zanimivo v živo spremljati tekmo in videti naše najboljše košarkarje ter nasploh vzdušje v dvorani Stožice v Ljubljani. Hvala Košarkarskemu klubu Cedevita Olimpija za ogled košarkarske tekme.

 

Učenci naše šole, ki so si ogledali košarkarsko tekmo evropske lige
Z nami se je fotografirala maskota Cedevite Olimpija, zmajček Oli

Miran Voglar

Dostopnost