Odbojka, področno, starejši dečki

Na OŠ Kajetana Koviča Poljčane smo, 9. 1. 2024, izvedli področno prvenstvo v odbojki za starejše dečke, letnik 2009 in mlajše. Tekmovanja se je udeležilo šest ekip, po dve iz področnih centrov Ptuj (OŠ Ljudski vrt in OŠ Kidričevo), Ormož (OŠ Ivanjkovci in OŠ Središče ob Dravi) in Slovenska Bistrica (OŠ Pohorskega odreda Sl. Bistrica in OŠ Kajetana Koviča Poljčane). Najprej smo izvedli predtekmovanja v dveh skupinah, nato sta drugo uvrščeni ekipi igrali za tretje mesto in prvo uvrščeni ekipi za prvo mesto. Naša šola je po prvem porazu in dveh zmagah osvojila tretje mesto. Pokale in medalje je zagotovil Javni zavod za šport Slovenska Bistrica.

Na državni četrfinale se je uvrstila OŠ Ljudski vrt Ptuj.

Rezultati tekem:

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Središče ob Dravi

2:0 (25:11, 25:10)

OŠ Kidričevo : OŠ Kajetana Koviča Poljčane

2:1 (17:25, 25:15, 25:6)

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

2:0(25:16, 25:10)

Končni vrstni red:

1. OŠ Ljudski vrt Ptuj
  2. OŠ Kidričevo
  3. OŠ Kajetana Koviča Poljčane
  4. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica