Nogomet – starejše deklice, področno prvenstvo

V ponedeljek, 15. 1. 2024 je na OŠ Ljudski vrt Ptuj potekalo področno prvenstvo v nogometu za starejše deklice. Turnirja so se udeležile štiri šole, OŠ Hajdina, OŠ Ljudski vrt, OŠ Velika Nedelja in OŠ Kajetana Koviča Poljčane. Tekme so potekale po pravilu vsak z vsakim. Naše igralke so odlično začele, v prvi tekmi dosegle pomembno zmago proti Hajdini, ki so jo tesno premagale z 1:0. Tudi druga tekma je bila napeta in izenačena do konca, ko jim je uspelo preskočiti še drugo stopničko in premagati Veliko Nedeljo, tudi ta tekma se je končala z 1:0. V zadnji tekmi, ko je že bilo jasno, da bo končna zmaga naša, pa so naše učenke gladko odpravile še domačinke s 4:1. Tako so se naše učenke uvrstile v nadaljnji krog tekmovanja, v državni polfinale! Čestitamo!

Rezultati naših tekem:

OŠ Kajetana Koviča Poljčane    :    OŠ Hajdina                                  1 : 0

OŠ Kajetana Koviča Poljčane    :    OŠ Velika Nedelja                        1 : 0

OŠ Kajetana Koviča Poljčane    :    OŠ Ljudski vrt Ptuj                       4 : 1

Šolska ekipa starejši dečki OŠ Kajetana Koviča Poljčane

Končni vrstni red: