Podelitev bronastega priznanja za najbolj športno šolo

V okviru interesnih programov športa otrok in mladine iz sklopa programov prostočasne športne vzgoje otrok in mladine smo se prijavili na nagradni natečaj »Najbolj športna osnovna šola«. Na svečani slavnostni prireditvi v Brežicah, 27. 9. 2023, smo prejeli bronasto priznanje. Priznanja je podeljeval dr. Franci Petek, direktor Zavoda za šport RS Planica. Dobili smo tudi dobropis v vrednosti 200 EUR, s katerim smo kupili športne pripomočke. Priznanje pomeni potrditev našega dobrega dela in odličnega sodelovanja z Zavodom za šport RS Planica, kjer izpolnjujemo njihove športne programe za učence od prvega do devetega razreda.

Podelitev bronastega priznanja za najbolj športno šolo z leve: Miran Voglar, mag. Francka Mravlje, dr. Franci Petek in Ranko Leskovar

Miran Voglar