Nacionalno preverjanje znanja

Spoštovani starši.

V šolskem letu 2023/24 je 3. predmet na Nacionalnem preverjanju znanja za 9. razred za našo šolo določena FIZIKA.

Vabimo vas, da si skupaj z otrokom pogledate informativno knjižico, ki jo že vsa leta od vpeljave nacionalnega preverjanja znanja pripravita Državni izpitni center in Državna komisija za vodenje nacionalnega preverjanja znanja, namenjena pa je v prvi vrsti učencem, ki v tekočem šolskem letu opravljajo nacionalno preverjane znanja (NPZ) in njihovim staršem.

Knjižica o nacionalnem preverjanju znanja vsebuje vse ključne napotke, informacije in osnovne podatke o namenu in izvedbi nacionalnega preverjanja znanja, vključno z datumi tako neposredne izvedbe v mesecu maju, kakor tudi ostalimi pomembnimi datumi v tekočem šolskem letu, zato bi si želeli, da se učenci in starši z njeno vsebino seznanijo.

Informativna knjižica je TUKAJ