Odbojka, medobčinsko, mlajši dečki

Na naši šoli smo, 18. 4. 2023, izvedli medobčinsko tekmovanje v odbojki za mlajše dečke. Tekmovanja so se udeležile OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, OŠ Gustava Šiliha Laporje in naša šola. Dodatna vadba in treningi pri interesnih dejavnostih in pri pouku je pripomogla, da smo osvojili drugo mesto in se uvrstili na področno tekmovanje. Končni vrstni red: 1. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, 2. OŠ Kajetana Koviča Poljčane, 3. OŠ Gustava Šiliha Laporje. Prvi dve ekipi sta se uvrstili na področno tekmovanje.

Rezultati tekem:

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Gustava Šiliha Laporje

2 : 0 (25:22, 25:15)

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

1 : 2 (10:25, 25:13, 23:25)

Ekipa naše šole, čepijo spredaj, z leve: Filip Krenker, Jernej Hribernik, Jan Šabec, Gregor Krošel, Jan Šega, Stojijo, z leve: Miran Voglar, Anže Brumec, Matic Piko, Mihael Plavčak, Žan Slatenšek
Pri zapisnikarski mizi in izvedbi tekmovanja so pomagale naslednje učenke, stojijo z leve: Kristina Ogrizek, Maša Kropec, Ula Grm

Miran Voglar