Obvestilo učencem in staršem ob začetku šolskega leta 2022/23

Prvi dan pouka v šol. letu 2022/23  je ČETRTEK, 1. september.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo pred šolo. Na steni telovadnice in na spodnjih oknih šole bodo nameščene oznake zbiranja oddelkov.  Mlajši učenci se bodo zbrali bližje vhodu v šolo.

Ob 8. 00 se jim bodo pridružili razredniki. V šolske prostore bodo vstopali po razporedu med 8.00 in 8.25.

Učenci morajo imeti s seboj KLJUČE GARDEROBNIH OMARIC, razen učencev letošnjega 2. in 4. razreda, ki jih prejmejo v šoli.

Vsi učenci naj imajo s seboj običajne šolske copate, manjši nahrbtnik, beležko in pisalo.

PRVOŠOLCI pridejo v šolo skupaj s starši, ob 8.30.  V avlo jih bodo spremljale razredničarke.

Prvi šolski dan bodo potekale šolske dejavnosti do 12.45.

PREVOZI  V ŠOLO bodo ta dan organizirani po naslednjem voznem redu:

• V ŠOLO

• PREVOZI DOMOV

VOZNI REDI prevozov za šol. leto 2022/23 bodo objavljeni na oknu levo od  vhodnih vrat šole in na šolski spletni strani.

ŠOLSKA PREHRANA

ZAJTRKA prvi šolski dan ne bo, MALICA bo organizirana za vse učence kot običajno. KOSILO bo za učence, ki jih boste prijavili  v ponedeljek ali torek (29. 8. 2022 ali 30. 8. 2022) do 12. ure preko eAsistenta. Učencev 1. razreda ne prijavljajte na kosilo, saj odidejo z vami ob 12. uri domov.

Po 7.45 bo krožni promet pred telovadnico ZAPRT, saj se bodo tam zbirali učenci. Prosimo upoštevajte navodila članov ZŠAM Poljčane.

VSEM ŽELIMO LEPO, MIRNO IN USPEŠNO ŠOLSKO LETO 2022/23.

Zaposleni na Osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane

mag. Francka Mravlje, ravnateljica