1. košarkarski turnir 3X3

V počastitev občinskega praznika in pod pokroviteljstvom OBČINE POLJČANE vas vabimo na

1. KOŠARKARSKI TURNIR 3 x 3

ki bo v soboto, 4. junija 2022, s pričetkom ob 13.00 uri

Košarkarski turnir se bo odvijal na košarkarskem igrišču pri osnovni šoli v Poljčanah. Informacije, garderobe, sanitarije in malica bodo v telovadnici in na šolskem igrišču. Izvajalec: Šolsko športno društvo Bogdan Krajnc Poljčane. Turnir se bo izvedel samo, če bodo prijavljene najmanj tri ekipe. Igra se v enotni, eni kategoriji. Pravila so objavljena na spodnji povezavi.

PRIJAVE: najkasneje do ponedeljka, 30. 5. 2022, kasnejših prijav ne bomo upoštevali!

Prijave in informacije Miran Voglar na: miran.voglar@gmail.com

Podelitev medalj bo takoj po končanem turnirju. Rezultati bodo objavljeni na oglasni deski Šolskega športnega društva Bogdan Krajnc Poljčane, na spletni strani Osnovne šole Kajetana Koviča Poljčane in Občine Poljčane.

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost, startnine ni.

Z udeležbo na dogodku se strinjate s fotografiranjem za namen dokumentiranje dogodka in objavljanja na spletnih straneh in družbenih omrežjih.

V primeru dežja se turnir prestavi v telovadnico, potrebna je športna oprema za notranje prostore. Gledalci lahko spremljajo tekme na tribuni.