ZOTKine novice, april 2022

Zotkini tabori 2022

Pri Zotki se že intenzivno pripravljamo in delamo na organizaciji Zotkinih poletnih aktivnosti, ki bodo med poletnimi počitnicami v juliju in avgustu 2022. Letos bo raziskovalnih taborov, poletnih šol in delavnic nekoliko več kot zadnji dve leti. Mlade vabimo, da osvojijo nova znanja, doživijo nove dogodivščine, še posebej pa nova poznanstva in prijateljstva … in še in še.

Prijave so odprte že odprte, zato pohitite, da ne bo zmanjkalo mest, ker so prijave omejene. Več informacij o aktivnostih in prijavah najdete tukaj.

Poletna delavnica stekla 2022

V sodelovanju z Akademijo za likovno umetnost in oblikovanje v Ljubljani organiziramo Poletno delavnico stekla, kjer boste spoznavali tehnike oblikovanja stekla.

Vabljeni mladi umetniki, oblikovalci stekla, stari med 12 in 18 let.

Prijave so že odprte, zato pohiti. Informacije najdeš tukaj.

Poletna šola elektronike in robotike 2022

Za mlade ljubitelje ali poznavalce elektronike in robotike, stare med 12 in 18 let, organiziramo Poletno šolo elektronike in robotike. Namenjena je tistim, ki jih zanimajo roboti, svet amper- in voltmetra, senzorjev, diod in drugih elektronskih naprav.

Pohiti s prijavo in se nam pridruži. Prijave in informacije najdeš na povezavi.

Rezultati državnih tekmovanj
Na naši spletni strani boste našli rezultate številnih državnih tekmovanj. Čestitamo vsem dobitnikom priznanj.

Festival inovativnih tehnologij

Državno v programiranju

Državno iz znanja biologije za srednješolce

Državno iz znanja psihologije za srednješolce