21. gorski tek – državno prvenstvo

Na starem gradu nad Smlednikom so izvedli 21. državno tekmovanje v gorskem teku. Proga je bila zelo razgibana, dolžine 1650 m in višinske razlike 65 m. Iz naše šole je tekmovalo 20 učencev in učenk in z uspehom smo zelo zadovoljni. Ekipa deklic (dve najbolje uvrščeni mlajši in dve starejši deklici: Gabriela Plavčak, Ula Grm, Zala Krošel, Sara Poslek) je osvojila drugo mesto, postale so državne podprvakinje. Ekipa dečkov (dva najbolje uvrščena mlajša in dva starejša dečka) je osvojila šesto mesto. Naša šola in organizatorji so upoštevali vse ukrepe PCT.

Ekipa naše šole na 21. gorskem teku.

Posamezni rezultati so naslednji:

Mlajši dečki, 6., 7. razred

Zala Rupnik

32.

Maša Prah

Mlajši dečki, z leve: Jernej Bauman, Jan Šabec, Samuel Erker, Matic Piko.
Mlajše deklice, z leve: Maja Figek, Veronika Einfalt, Gabriela Plavčak, Ula Grm.
Starejši dečki, z leve: Alen Kurež, Martin Peršoh, Robin Urban Urlep, Gašper Hribernik, Andraž Piko.
Starejše deklice, z leve: Zala Rupnik, Sara Poslek, Maša Prah, Zala Krošel, Lara Marzidovšek, Iva Marzidovšek, Iza Polanec.

Miran Voglar