Domov | Blogi | MarinaK's blog

Zadnji šolski dan v letu 2012 bil zanimiv in zabaven. Na prireditvi v avli smo imeli glasbene, igralske in pevske nastope. Prireditev sta povezovala šestošolca Gašper in Lara. Mladinski pevski zbor pod vodstvom Danijele Krajnc je zapel slovensko in šolsko himno ter pesmi Happy xmas in Bela snežinka. Zala in Vid sta povedala pesem Kajetana  Koviča. Nastopil je še 5. razred s predstavo o vrednotah, za tem pa Nika na saksofonu. Sledil je najzabavnejši del. Dekleta iz 6. a razreda pod vodstvom razrednika  Nejca Baroviča so zaplesala na pesem Gusttava Lime Balada boa. Ko so začele plesati, je njihov sošolec in povezovalec  Gašper stopil na oder in jim rekel: 'Pa kdo vas je to učil?' Rekle so, da učitelj Nejc Barovič, Gašper pa ga  je pripeljal na oder. Ko so odplesali, so glasbo zavrteli še enkrat in na pomoč so jim prišli še nekateri učenci in učitelji, tudi ravnateljica, ki nas je ob koncu prireditve nagovorila in nam zaželela vse lepo in dobro. Po prireditvi smo se odpravili v Dom športa in kulture. Ogledali smo si risanko Pogum, napeto in poučno zgodbo o škotski deklici, ki je želela najti svojo pot skozi življenje. Po filmu smo v učilnicah rajali, se obdarovali in se imeli lepo.

Blaž Finžgar