Get Adobe Flash player
Domov

 

Govorilno uro skliče razrednik praviloma vsak drugi delovni torek v mesecu v popoldanskem času s pričetkom ob 17. uri.

Razrednik informira starše o učnem uspehu in vedenju posameznih učencev. S starši se pogovori o ukrepih za izboljšanje učno-vzgojnih uspehov ter drugih zadevah, pomembnih za razumevanje učenčeve situacije. Na govorilno uro je lahko povabljen tudi učenec-ka.

Govorilnim uram lahko prisostvuje poleg razrednika tudi sorazrednik ali učitelj, ki uči v oddelku.

 

V šolskem letu 2018/19 so predvideni datumi govorilnih ur:
 
 

Mesec

Datum

 

Mesec

Datum

September

1.  9. (1. r), 11. 9. (1.–5. r), 12. 9. (6.– 9. r.)

Februar

12. 2. 2019

Oktober

  9. 10. 2018

Marec

13. 3. 2019

November

13. 11. 2018

April

9. 4. 2019

December

11. 12. 2018

Maj

14. 5. 2019

Januar

15. 1. 2019

Junij - 1. delovni torek

4. 6. 2019

 
 
Dopoldanske govorilne ure
 

 Priimek in ime učitelja

Govorilne ure: dan, čas

 Cigler Plošinjak Jelka

sreda, 9.20–9.40

 Dragič Rok

ponedeljek, 10.05–10.25

 Druškovič Nada

stalna naloga

 Golob Leonida

četrtek, 10.30–10.50

 Jelnikar Zakelšek Kristina

četrtek,  9.20–9.40

 Jerman Natek Milena

petek, 9.30–9.50

 Juhart Tanja

torek, 12.05–12.25

 Kobale Polona

 

 Koražija Marina

četrtek, 11.15–11.35

 Kovačič–Fornezzi Neda

          po dogovoru

 Kračun Suzana

ponedeljek, 8.15–9.00

 Krajnc Danijela

torek, 12.05–12.25

 Krajnc Darja

četrtek, 9.20–9.40

 Kralj Sabina

Petek, 10.05–10.25

 Leskovar Ranko

sreda, 10.25–11.10

 Lešnik Manja

sreda, 10.50–11.10

 Mesarič Gmeiner Silva

ponedeljek, 9.20–9.40

 Mohorko Irena

petek,12.20–12.40

 Mravlje Francka

po predhodnem dogovoru

 Oder Barbara

četrtek, 11.15–11.35

 Pegan Milena

ponedeljek, 12.10 –12.30

 Podjaveršek Zdenka

četrtek, 8.15–8.35

 Robnik Tina

torek, 12.05–12.25

 Sabolič Goran

torek, 10.50–11.10

 Simonič Tina

petek, 8.40–9.00

 Skerbiš Mateja

sreda, 12.30–12.50

 Štauber Jožica

sreda, 7.50–8.10

 Ternovšek Irena

petek, 12.00–12.20

 Vantur Valerija

torek, 10.30–10.50

 Vek Marija

četrtek, 8.15–8.35

 Vilčnik Vesna

četrtek, 9.30–9.50

 Voglar Miran

sreda, 9.20–9.40

 Vošinek Suzana

sreda, 10.30–10.50

 Vuk Suzana

petek, 10.50–11.10

 Zgubič Tatjana

sreda, 9.40–10.00

 Zidarič Nejc

sreda, 9.30–9.50

 Zobec Vincenc

torek, 12.05–12.25