Get Adobe Flash player
Domov

 

Govorilno uro skliče razrednik praviloma vsak drugi delovni torek v mesecu v popoldanskem času s pričetkom ob 17. uri.

Razrednik informira starše o učnem uspehu in vedenju posameznih učencev. S starši se pogovori o ukrepih za izboljšanje učno-vzgojnih uspehov ter drugih zadevah, pomembnih za razumevanje učenčeve situacije. Na govorilno uro je lahko povabljen tudi učenec-ka.

Govorilnim uram lahko prisostvuje poleg razrednika tudi sorazrednik ali učitelj, ki uči v oddelku.

 

V šolskem letu 2018/19 so predvideni datumi govorilnih ur:
 
 

Mesec

Datum

 

Mesec

Datum

September

1.  9. (1. r), 11. 9. (1.–5. r), 12. 9. (6.– 9. r.)

Februar

12. 2. 2019

Oktober

  9. 10. 2018

Marec

12. 3. 2019

November

13. 11. 2018

April

9. 4. 2019

December

11. 12. 2018

Maj

14. 5. 2019

Januar

15. 1. 2019

Junij - 1. delovni torek

4. 6. 2019

 
 
* sprememba glede na prvo objavo
 
Dopoldanske govorilne ure
 
 

Priimek in ime učitelja

Govorilne ure: dan, čas

Cigler Plošinjak Jelka

petek, 10.25–10.45

Dragič Rok

ponedeljek, 12.05–12.25

Druškovič Nada

stalna naloga

Jelnikar Zakelšek Kristina

torek, 9.20–9.40

Jerman Natek Milena

petek, 11.15–11.35

Juhart Tanja

ponedeljek, 11.30–11.50

Kobale Polona

po dogovoru

Koražija Marina

četrtek, 10.25–10.45

Kovačič–Fornezzi Neda

po dogovoru

Kovačič Tjaša

četrtek, 10.25–10.45

Kračun Suzana

ponedeljek, 8.15–8.35

Krajnc Danijela

petek, 9.20–9.40

Krajnc Darja

torek, 10.25–10.45

Kralj Sabina

torek, 11.15–11.45

Leskovar Ranko

torek, 10.25–10.45

Mesarič Gmeiner Silva

ponedeljek, 8.20–8.40

Mohorko Irena

četrtek, 12.10–12.30

Mravlje Francka

po predhodnem dogovoru

Oder Barbara

torek, 7.50–8.10

Pegan Milena

ponedeljek, 10.40–11.00

Podjaveršek Zdenka

sreda, 9.20–9.40

Regvart Voglar Jelka

sreda, 11.40–12.00

Robnik Tina

četrtek, 11.15–11.35

Sabolič Goran

sreda, 10.25–11.00

Simonič Tina

četrtek, 7.50–8.10

Skerbiš Mateja

sreda, 12.30–12.50

Štante Lea

četrtek, 10.25–11.10

Štauber Jožica

sreda, 9.00–9.20

Ternovšek Irena

petek, 12.05–12.25

Vantur Valerija

torek, 8.30–8.50

Vek Marija

torek, 12.10–12.50

Voglar Miran

torek, 10.25–10.45

Vošinek Suzana

četrtek, 10.30–10.50

Vuk Suzana

četrtek, 7.40–8.00

Zgubič Tatjana

torek, 9.00–9.20

Zobec Vincenc

torek, 12.05–12.25

Zidarič Nejc

petek,10.25–10.45