V okviru tehniškega dneva so učenci naše šole izdelali veliko različnih voščilnic.

Kdor je lahko, je eno podaril šoli. Voščilnice smo namenili  društvom in drugim ustanovam v lokalnem okolju, šolam s katerimi smo bolj povezani, prijateljem in drugim partnerjem, s katerimi sodelujemo v različnih projektih.

Učenci so bili pri izdelavi voščilnic ustvarjali, inovativni in spretni. Vsaka voščilnica je bila nekaj prav posebnega.

Vsem učencem šole ČESTITAMO ZA IZDELANE VOŠČILNICE. S tem ste »vtaknili v žep novo dragocenost«, vedno boste namreč znali izdelati svojo lastno voščilnico, takšno, ki je ni na svetu.

Velika hvala tudi vam, spoštovani starši, ki ste poskrbeli za to, da so bile voščilnice oddane v šoli.

Naj vas v novo leto spremlja veselje in dobra volja.

mag. Francka Mravlje, ravnateljica