Pozdravljeni prijatelji mladine!

Prvi teden počitnic v Mariboru je minil hitro in predvsem zabavno. Počitniške dogodivščine lahko spremljate na naši Facebook strani. V nedeljo pa se z morja vrača prva skupina otrok – kako se imajo in kaj vse počnejo pišejo v dnevnik, ki ga lahko prebirate na naši spletni strani.

POČITNICE V MARIBORU

Tudi v prihodnjih dneh napovedujemo pestre vsebine. Družili se bomo na ustvarjalnih delavnicah in igralnici, na tematskih delavnicah, dnevnih tematskih izletih, na sredinih izletih. Podrobnejši program na naši spletni strani.

POČITNIŠKO VARSTVO

Ponujamo dve obliki počitniškega varstva – varstvo in varstvo s sredinim izletom. Cena prvega je 30,00 na teden, drugega pa 45,00. Skupini sta v tednu od 6. – 10. 7. že polni, v drugih terminih pa je prostih mest le še nekaj mest, zato je s prijavo treba pohiteti.

Na vse dejavnosti je OBVEZNA predhodna prijava, saj je število mest na vseh dejavnostih omejeno! Vse podrobnosti so objavljene na naši spletni strani – POČITNICE S PRIJATELJI 2020.

DODATNE INFORMACIJE: INFO-DUM pisarna 02 229 94 50, 040 433 511, info.dum@zpm-mb.si

LETOVANJA V POREČU IN NA POHORJU

Prosta mesta za letovanje v VIRC Poreč so še v ČETRTI (15.–25. 7.), PETI (4.–14. 8.) in ŠESTI IZMENI (14.–24. 8.) ter v DMZ na Pohorju DRUGI IZMENI (28. 7.–7. 8.). Občinska sredstva in zdravstveni predlogi so še na voljo, za brezplačna letovanja otrok iz socialno ogroženih družin pa zbiramo sredstva z lokalno akcijo Počitnice s prijatelji za vse otroke in s pomočjo nacionalne akcije Pomežik soncu.

Vse podrobnosti so objavljene na naši spletni strani – POČITNICE S PRIJATELJI 2020 – LETOVANJA.

DODATNE INFORMACIJE: Referat za letovanja 02 229 69 14, 040 433 766, referatzpm@zpm-mb.si

Pridružite se nam, zabavno bo!

Zveza prijateljev mladine Maribor