Obvestilo staršem učencev 1.-5.razreda (preklic organiziranega varstva otrok)

Datum: 15. 3. 2020

Spoštovani starši,

posredujemo vam POSEBNO OBVESTILO ministrice dr. Simone Kustec O PREKLICU ORGANIZIRANEGA VARSTVA OTROK V ŠOLI.

Najdete ga na spletni strani

skupaj z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih s katerim se nadomešča Odredba prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20).

Novi odlok ne dovoljuje več organizacije nujnega varstva otrok, prepoved pa velja do prenehanja razlogov zanjo, kar bo ugotovila vlada s sklepom, ki ga bo objavila v Uradnem listu Republike Slovenije.

Želimo si, da bo obdobje izolacije čim krajše in da ostanete zdravi ter vas lepo pozdravljamo.

mag. Francka Mravlje, ravnateljica