Obvestilo staršem učencev 1. do 3. razreda

Datum: 13. 3. 2020

Spoštovani starši!

Izolacija v domačem okolju je odgovorna in najbolj učinkovita preventiva vseh v času širjenja koronavirusa.
Skladno z navodili NIJZ bomo, če boste izrazili potrebo, organizirali varstvo za učence od 1. do 3. r. v času, ko je šola zaprta.
Varstvo bomo zagotavljali le za NUJNE primere, to je za učence, katerih starši izkazujete s pisno izjavo delodajalca, da opravljate delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah. Takšno delo opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji, in v drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva (energetika, komunala). Potrdilo morata imeti oba starša.

V primeru, da je eden od staršev doma (porodniška, bolniška, dopust, brezposeln, možnost varstva zaradi ne - nujnih del…), drugi pa v zgoraj navedenih nujnih področjih dela, MORA OTROK ostati v domačem okolju.

V varstvo bomo sprejemali le ZDRAVE otroke. Za prehrano bo poskrbljeno.

Prosim vas, da nam danes, 13. 3. 2020, do 18. ure
na naslov o-poljcane.mb@guest.arnes.si
pošljete izpolnjeno prijavnico, če potrebujete varstvo za vašega otroka.

mag. Francka Mravlje
ravnateljica