Datum: 13. 3. 2020

Spoštovani starši,

zaradi zaprtja šole s 16. 3. 2020, za predvidoma dva tedna, smo se z učitelji dogovorili, da bo v tem času  potekalo učenje na daljavo.

Pri tem bomo uporabljali zlasti možnosti, ki se ponujajo na eAsistentu. Zato vas prosimo, da sporočila redno spremljate.

Ker imamo s to obliko dela vsi manj izkušenj, bo to naša skupna priložnost, da pridobivamo veščine uporabe IKT tehnologije v učne namene.

Učitelji bodo učencem posredovali različna navodila, naloge in druge informacije, ki jih bodo učenci potrebovali in uporabili pri učenju.

Vaša podpora je v tem, da otroku učiteljevo sporočilo posredujete. In kot običajno spodbujate otroke, da naloge opravijo.

Ko bodo učenci ponovno v šoli, bodo s pomočjo učiteljev svoje delo in  znanje  pregledali in preverili učenje ter ga po potrebi  izboljšali.

V prvem tednu zaprtja šole bo nalog in navodil manj,  v drugem predvidoma več.

V primerih, ko imate za učitelje in druge strokovne delavce ali vodstvo šole morebitna vprašanja, jih posredujte preko eAsistenta.

Želimo si, da se čim prej zaustavi širjenje korona virusa in da se v naša življenja vrne mir, veselje in dobra volja.

Ravnajte samozaščitno in ostanite zdravi.

O vseh spremembah vas bomo sproti obveščali.

mag. Francka Mravlje, ravnateljica