Get Adobe Flash player
Domov

Smučanje – Medobčinsko prvenstvo

V sredo, 4. 3. 2020, smo se udeležili medobčinskega prvenstva v smučanju, ki je potekalo na Treh Kraljih. Na medobčinskem tekmovanju lahko tekmujejo tudi najmlajši tekmovalci, od 3. – 4. razreda. Tokrat te kategorije nismo peljali na tekmovanje, delno tudi zato, ker so v tem tednu učenci tretjih razredov imeli plavalni tečaj. Druga kategorija je od 5. – 7. razreda, tretja pa v kategoriji 8. – 9. razred. Skupno število vseh nastopajočih je bilo preko 100 tekmovalcev, kar je največ doslej.

V naši ekipi je največ smučarskega znanja pokazal Tine Rupnik, ki je v kategoriji starejših učencev osvojil 2. mesto. Medaljo je osvojila tudi Nuša Majer, med starejšimi deklicami je osvojila 3. mesto. Ostali tekmovalci so se potrudili po svojih zmožnostih, rezultati so v spodnji tabeli. Našo šolo je zastopalo 10 tekmovalcev oziroma tekmovalk.