Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane

organizira v šolskem letu 2019/20 drugo izvedbo 10 urnih brezplačnih računalniških delavnic za starejše (dedke in babice) .

Delavnice bodo potekale od ponedeljka, 20. 1., do petka, 24. 1. 2020,

od 15. do 17. ure v računalniški učilnici Osnovne šole Kajetana Koviča Poljčane.

Učenci, povabite svoje dedke in babice na tečaj in jim pomagajte vstopiti v svet računalništva.

Za izvedbo delavnic potrebujemo udeležence (babice in dedke), ki se želijo izobraževati in prostovoljce (učence), ki bodo pomagali pri izobraževanju.

Prijavite se v tajništvo šole (02 829 58 10) ali koordinatorju projekta Vinku Zobcu (041 355 462).

Ob prijavi posredujte:

• udeleženci naslednje podatke: priimek in ime, leto rojstva, telefon, časovni okvir sodelovanja (dnevi)

• prostovoljci naslednje podatke: priimek in ime, leto rojstva, časovni okvir sodelovanja (dnevi)

Prijave za delavnice zbiramo do 17. 1. 2020, oziroma do zapolnitve predvidenih mest.

Več informacij lahko dobite pri koordinatorju projekta Vinku Zobcu.

O projektu Simbioza lahko najdete več informacij tudi na http://www.simbioza.eu/sl/2019/.