Namizni tenis, ŠOLSKO PRVENSTVO

V torek, 26. 11. 2019, smo izvedli šolsko prvenstvo v namiznem tenisu, ki je služilo tudi kot izbirno tekmovanje za nastop na medobčinskem prvenstvu. Tekmovanja se je udeležilo 31 dečkov in 8 deklic. Veliko je bilo mlajših učencev, vendar so se morali pomeriti s starejšimi učenci v enotni kategoriji, kakor se nastopa tudi v nadaljnjih nivojih tekmovanj.

Na medobčinsko tekmovanje, ki bo na naši šoli 10. 12. 2019, se je udeležilo 10 dečkov: Šabec Jakob, Urlep Robin Urban, Gajšek Nik, Čebular Nikola, Vrbek Mike, Kurež Alen, Rupnik Tine, Hrup Žiga, Piko Andraž in Marzidovšek Gašper.

Med deklicami vabimo na medobčinsko tekmovanje 4 deklice: Majer Nušo, Cerkovnik Nušo, Marzidovšek Laro in Vrbek Julijo.

Vsem nastopajočim čestitamo! Medalje so osvojili: