Get Adobe Flash player
Domov

REZULTATI 11. POLJČANSKEGA TEKA

 

Deklice, vrtec, mlajše, letnik 2015 in mlajše

1. Ema Žuna, 2. Ajda Riegler, 3. Lana Regvart, 4. Inja Razboršek, 5. Tinkara Einfalt, 6. Kaja Belec

 

Dečki, vrtec, mlajši, letnik 2015 in mlajši

1. Tobias Regvart, 2. Aljaž Beškovnik, 3. Urban Grm, 4. Aleksej Stanojevič, 5. Jure Najvirt, 6. Tine Kralj

 

Deklice, vrtec, starejše, letnik 2014 in 2013

1. Neža Klinc, 2. Sara Furman, 3. Julija Zver, 4. Zoja Najvirt, 5. Maja Polanec, 6. Nika Kralj, 7. Anni Lorber, 8. Ivana Simaković, 9. Sofija Kodrič, 10. Tina Vivod, 11. Ella Šretl, 12. Danaja Pavlič, 13. Mija Durič

 

Dečki, vrtec, starejši, letnik 2014 in 2013

1. Tayl Rak, 2. Julian Erker, 3. Urh Grm, 4. Anže Jelen, 5. Noel Gosak, 6. Borut Purg, 7. Jaka Bračič, 8. Mauro Hrastnik, 9. Liam Razboršek, 10. Jakob Obreht, 11. Aljaž Beškovnik, 12. Nick Pavlič, 13. Arne Zupanc, 14. Luka Mernik, 15. Žan Kidrič, 16. Martin Poslek

 

Deklice, 1., 2. razred, letnik 2012, 2011

1. Neža Hribernik, 2. Ana Vidovič, 3. Ajda Marzidovšek, 4. Ely Erker, 5. Eva Lorber, 6. Ajda Hribernik, 7. Lucija Zver, 8. Ula Vodopivec, 9. Bina Turin, 10. Brina Hrup, 11. Riana Hrastnik

 

Dečki, 1., 2. razred, letnik 2012, 2011

1. Jan Šega, 2. Mihael Plavčak, 3. Jan Šabec, 4. Ožbej Vidovič, 5. Nik Kožuh, 6. Jernej Hribernik, 7. Aljaž Peršoh, 8. Izak Rupnik, 9. Rene Kodrič, 10. Domen Mušič, 11. Žiga Klinc, 12. Iker Košir, 13. Tilen Kos, 14. Vid Gros, 15. Taj Poš, 16. Adam Cingesar

 

Deklice, 3., 4. razred, letnik 2010, 2009

1. Gabriela Plavčak, 2. Maja Figer, 3. Ula Grm, 4. Jerca Jug, 5. Veronika Einfalt, 6. Mojca Kraus, 7. Sara Pislak, 8. Veronika Poslek, 9. Mia Cingesar, 10. Lana Kodrič Koren, 11. Julija Bračič

 

Dečki, 3., 4. razred, letnik 2010, 2009

1. Jakob Šabec, 2. Timon Čebular, 3. Žan Slatenšek, 4. Anže Beškovnik, 5. Klemen Mušič, 6. Jan Pislak, 7. Matic Piko, 8. Tian Poš, 9. Žak Rupnik, 10. Nejc Kegu, 11. Lovro Vidovič,12. Vid Marovt

 

Deklice, 5., 6. razred, letnik 2008, 2007

1. Lara Marzidovšek, 2. Sara Poslek, 3. Katarina Fermolšek, 4. Zala Rupnik, 5. Iva Marzidovšek, 6. Mia Kegu, 7. Iza Polanec, 8. Julija Vrbek

 

Dečki, 5., 6. razred, letnik 2008, 2007

1. Alen Kurež, 2. Gašper Hribernik, 3. Nik Gajšek, 4. Andraž Piko, 5. Taj Kodrič Koren, 6. Matic Klančnik Sobotič, 7. Martin Peršoh, 8. Maj Kodrič Koren, 9. Aleks Gosak, 10. Robin Urban Urlep, 11. Gal Šket

 

Deklice, 7., 8., 9. razred, letnik 2006, 2005, 2004

1. Fiona Vodopivec, 2. Mia Kurež, 3. Nuša Majer, 4. Sanja Marzidovšek, 5. Nela Turin, 6. Maša Kraus, Eva Založnik Kodrič, 8. Veronika Lesnika

 

Dečki, 7., 8., 9. razred, letnik 2006, 2005, 2004

1. Vid Berglez, 2. Jernej Rupnik, 3. Domen Brumec, 4. Žiga Hrup, 5. Aljaž Vodopivec, 6. Urban Kodrič, 7. Tine Rupnik, 8. Nik Slatenšek, 9. Nick Kolar

 

Družinski tek vrtec - mlajši

1. Grm Urban, Urh, Ula, Boštjan, 2. Regvart Lana, Tobias, Danijela, Luka, 3. Belec Valentina, Kaja, Robert, 4. Kleiderič Val, Vid, Barbara

 

Družinski tek vrtec - starejši

1. Rak Kodba Tayra, Tayl, Kristina, 2. Erker Ely, Julian, Tomaž, 3. Hrastnik Dušan, Karmen, Mauro, 4. Klinc Stegne Neža, Aleš, Katja, Žiga, 5. Tičić Sašo, David, Maja, Lidija, 6. Rečnik Lorenc Nick, Gaya, Monja

 

Družinski tek šola I.

1. Plavčak Gabriela, Peter, Mihael, 2. Marzidovšek Ajda, Lara, Bojan, 3. Kegu Mia, Nejc, Milan, 4. Rupnik Izak, Žak, Zala, Renato, 5. Mušič Domen, Klemen, David, 6. Šabec Jan, Jakob, Vlasta, 7. Vidovič Ožbej, Ana, Niko, 8. Klinc Stegne Katja, Žiga, Aleš, Neža, 9. Cingesar Adam, Mia, Simona Jug, 10. Kos Tilen, Mitja, Živa

 

Družinski tek šola II.

1. Piko Matic, Andraž, Piko, 2. Šabec Kidrič Jan, Jakob, Vlasta, 3. Slatenšek Žan, Nik, Jože

 

Družinski tek šola ostali

1. Kurež Alen, Mia, Gorazd, 2. Marzidovšek Lara, Sanja, Bojan, 3. Urlep Robin Urban, Hanna Maria, Andreas Volcini, 4. Petelinšek Zala, Nina, Karl

 

Ženske A (od 16 do 25 let)

1. Zala Petelinšek

 

Moški A (od 16 do 25 let)

1. Klemen Španring, 2. Jernej Rupnik

 

Ženske B (od 26 do 39 let)

1. Simona Jug, 2. Tjaša Šega

 

Moški B (od 26 do 39 let)

1. Gregor Durič, 2. Piko Domen, 3. Urban Pihler, 4. Niko Vidovič

 

Ženske C (od 40 do 54 let)

1. Spomenka Vodopivec, 2. Mateja Rupnik, 3. Nina Petelinšek

 

Moški C (od 40 do 54 let)

1. Zlatko Šela, 2. Karl Petelinšek, 3. Alojz Vrbnjak

 

Ženske D (55 let in več)

1. Ana Jerman, 2. Cvetka Pušnik

 

Moški D (55 let in več)

1. Vinko Zobec, 2. Marjan Krempl

 

Štafeta moški

1. Aljaž Brodnjak, Nejc Brodnjak, Gorazd Kurež, Boštjan Koražija, 2. Klemen Španring, Jernej Rupnik, Piko Domen, Renato Rupnik, 3. Gregor Durič, Zlatko Šela, Vinko Zobec, Karl Petelinšek

 

Sodelovala deset krat na Poljčanskem teku

Hanna Maria Urlep, Gorazd Kurež