MED 2 OGNJEMA

Medobčinsko prvenstvo

Tudi letos smo se udeležili medobčinskega tekmovanja v igri med dvema ognjema, ki je 23. 5. 2019, potekalo na zunanjih igriščih ob šoli na Zgornji Polskavi. Zelo popularna igra med peto in četrtošolci vedno postreže z zelo napetimi dvoboji. V igri je 12 igralcev, 6 deklet in 6 dečkov, igra se na čas 2 x 5 min. Po končani igri preštejemo igralce, ki niso bili zadeti, da dobimo zmagovalca tekme.

Vse tekme so bile zelo izenačene in napete, naši učenci so prikazali odlično igro! Po prvem delu v predskupini so si priigrali prvo mesto, nakar so igrali v skupini, ki je igrala za razvrstitev od prvega do tretjega mesta. Tukaj sta bili obe tekmi odločeni po podaljških, kar pomeni, da je bil izid rednega dela obakrat izenačen. Po podaljšku smo prvo tekmo izgubili, drugo pa zmagali. Za končno uvrstitev se je tako upoštevala razlika v zadetkih. Ugotovili smo, da smo za en sam zadetek osvojili 3. mesto, če bi imeli enega več, bi bili pa prvi, tako tesno je bilo. Čestitamo vsem tekmovalcem!

Končni vrstni red

1. 2. Osnovna šola Slovenska Bistrica