PRIJAVNICA ZA SODELOVANJE NA PRIREDITVI

»POLJČANE POJEJO«

Pred vami je prijavnica na prireditev POLJČANE POJEJO, ki jo organizira Občina Poljčane, v izvedbi pogodbenega izvajalca: Marjan Hvala s.p. iz Trbovelj. Prireditev je namenjena vsem občanom, ki bi se želeli s svojim pevskim talentom predstaviti širši publiki in se bo odvijala na prireditvenem prostoru pod šotorom pri Domu športa in kulture v Poljčanah, dne 2. 6. 2019, od 14. ure dalje.

S to prijavnico lahko na prireditev prijavite sebe ali svojega otroka, ki obiskuje osnovno šolo. Prijavijo se lahko osnovnošolci od 2. razreda dalje. Za otroka do 15 let prijavnico podpišejo starši.

Izpolnjeno in podpisano prijavnico oddate osebno v Osnovni šoli Kajetana Koviča Poljčane g. Vinku Zobcu ali v Razvojnem centru narave najkasneje do 27. 5. 2019 do 12. ure.