Get Adobe Flash player
Domov

4. ŠPORTNI DAN, ATLETSKI TROBOJ

Na lepo, sončno soboto, 11. 5., (nadomeščali smo petek, 3. 5.), smo izvedli 4. športni dan. Pred športnim dnem je bila v avli slovesnost, kjer smo obeležili 210 let šolstva v Poljčanah. Prireditev so izvajali učenci, v avli je bila pripravljena razstava, ravnateljica pa je predstavila bilten »V DOLINI POD BOČEM RASTEMO MI …«

Glavna tema športnega dne je bil atletski troboj za vse učence od 1. do 9. razreda. Učenci od 1. do 7. razreda so tekmovali v teku na 60 m, skoku v daljino in metu žvižgača. Učenci 8. in 9. razreda in starši pa so tekmovali v teku na 60 m, skoku v daljino in suvanju krogle. V posebni kategoriji so tekmovali tudi očetje in tudi njim smo podelili medalje. Med seboj so še tekmovale najboljše štafete iz paralelnih  razredov, posebej dečki in deklice. Čisto na koncu pa je štafeta najboljših tekačev učencev tekla proti staršem. Zmagali so učenci. Podelili smo medalje najboljšim po kategorijah.