Pozdravljeni prijatelji mladine!

Februar je najkrajši mesec v letu, a dejavnosti pri ZPM Maribor ne bo manjkalo:

• Popoldanske USTVARJALNE DELAVNICE: otroci in mladi lahko v Domu ustvarjalnosti mladih Maribor ustvarjajo vsak delovni dan, med 15. in 19. uro.

• VEČGENERACIJSKI CENTER ŠTAJERSKA: V okviru vsebin VGC Štajerska bodo uporabnikom na voljo tri delavnice NARAVNA ČISTILA za odrasle:
    • torek, 12. februar, ob 14.00, v Medgeneracijskem centru Duplek
    • v sredo, 13. februar, ob 11.00, v Medeneracijskem centru Rače-Fram
    • v četrtek, 14. februar, ob 17.00, v Domu ustvarjalnosti mladih Maribor

Napovedujemo:

•  V času od 18. – 22. 2. 2019 bomo v Domu ustvarjalnosti mladih pripravili pester počitniški program. Otrokom in mladim bo na voljo sedem različnih ustvarjalnih delavnic, več športnih aktivnosti in zimski sredin izlet v Čokoladnico Zotter. Več pa tukaj.
  •  FEBRUARSKI CUNJAMI: V izmenjevalnici oblačil za mlade CUNJAMI bo tokrat v ospredju delavnica na temo pustna oblačila, zimsko garderobo pa bo zamenjala pomladna. Drugi letošnji Cunjami bo v torek, 26. februarja, ob 17.00, v Domu ustvarjalnosti mladih.

Pridružite se nam, zabavno bo!

Zveza prijateljev mladine Maribor

Razlagova 16, 2000 Maribor