Get Adobe Flash player
Domov

NOGOMET, PODROČNO, STAREJŠI DEČKI

 

Na OŠ Markovci so izvedli področno tekmovanje v nogometu za starejše dečke. Sodelovale so šole, ki so se na to tekmovanje uvrstile na podlagi predtekmovanj iz svojih področnih centrov Ptuj, Ormož in Slovenska Bistrica. Pričakovanj nismo imeli visokih, nismo pa se ustrašili nasprotnikov. S sodelovanjem celotne ekipe in s kolektivno igro, nam je uspel velik podvig. Osvojili smo drugo mesto in s tem dobili pravico nastopa v četrtfinalu, skupine C. Pohvaliti velja vse igralce, zadetke za našo ekipo pa so dosegli: Žiga Strmšek štiri zadetke, Domen Brumec dva zadetka in Tim Mikša en zadetek. Kapetan ekipe je bil Domen Brumec, ki je za ptujsko televizijo dal izjavo o naši igri in občutkih na tekmah.

Rezultati tekem:

OŠ Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Markovci                                                  0 : 0

OŠ Središče ob Dravi : OŠ Kajetana Koviča Poljčane                                     2 : 4

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica : OŠ Kajetana Koviča Poljčane       4 : 2

 

Končni vrstni red:

1. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

2. OŠ Kajetana Koviča Poljčane

3. OŠ Kidričevo

4. OŠ Markovci

5. OŠ Videm pri Ptuju

6. OŠ Središče ob Dravi

 

 

Ekipa naše šole, čepijo z leve: Tim Mikša, Domen Brumec in Žiga Fermolšek. Stojijo z leve: Miran Voglar, Vid Berglez, Matic Strmšek, Jan Mravinec in Žiga Strmšek.

 

Miran Voglar