Get Adobe Flash player
Domov

34. ATLETSKA OLIMPIJADA

4. 10. 2018

 

Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica je bila organizator in izvajalec 34. atletske olimpijade občin Makole, Oplotnica, Poljčane in Slovenska Bistrica. Učenci in učenke so tekmovali v dveh kategorijah, starejši in mlajši. Učence so pozdravili direktor Javnega zavoda za šport občine Slovenska Bistrica, Marjan Štimec, ravnateljica OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica Tatjana Pufič in svečani gost, Martin Milec, nogometaš NK Maribor.

  

REZULTATI 34. ATLETSKE OLIMPIJADE

 

MESTO

IME, PRIIMEK

DISCIPLINA

REZULTAT

12.

Laren Turin

daljina

3,76

18.

Laren Turin

žvižgač

28,68

17.

Nik Gajšek

daljina

3,62

6.

Nik Gajšek

60 m

9,33

18.

Mike Vrbek

daljina

3,55

11.

Mike Vrbek

žvižgač

37,20

17.

Martin Peršoh

600 m

2:16,41

19.

Martin Peršoh

daljina

3,50

6.

Lan Kralj

300 m

52,97

24.

Lan Kralj

daljina

3,38

3.

Gal Malec Ambrož

žvižgač

42,84

7.

Robin Urban Urlep

žvižgač

38,63

7.

Gašper Hribernik

600 m

2:05,39

9.

Gašper Hribernik

žvižgač

37,61

15.

Andraž Piko

600 m

2:14,79

17.

Andraž Piko

žvižgač

31,46

3.

Žiga Hrup

višina

1,30

3.

Žiga Hrup

300 m

50,58

3.

Urban Kodrič

600 m

1:55,61

5.

Urban Kodrič

višina

1,20

6.

Gašper Marzidovšek

višina

1,15

4.

Alen Kurež

300 m

51,66

5.

Alen Kurež

600 m

1:59,90

5.

Aneja Kobula

višina

1,15

14.

Aneja Kobula

daljina

3,39

9.

Ana Kenda

višina

1,10

13.

Ana Kenda

300 m

1:01,46

1.

Nuša Majer

60 m

8,46

7.

Nuša Majer

žvižgač

34,34

14.

Katarina Fermolšek

60 m

10,01

4.

Lara Marzidovšek

60 m

9,38

4.

Lara Marzidovšek

300 m

52,20

9.

Zala Rupnik

300 m

56,18

17.

Zala Rupnik

daljina

3.13

7.

Sara Poslek

300 m

54,84

8.

Aneja Novak

žvižgač

33,37

8.

Iva Marzidovšek

600 m

2:13,38

11.

Zala Petelinšek

600 m

2:17,10

13.

Nela Turin

600 m

2:17,30

14.

Nika Pliberšek

600 m

2:18,44

15.

Maša Prah

600 m

2:20,19

7.

Juljan Rotart

daljina

4,83

15.

Tim Mikša

daljina

4,63

2.

Žiga Strmšek

1000 m

3:12,50

19.

Žiga Strmšek

daljina

4,49

1.

Domen Bračič

300 m

39,65

4.

Domen Bračič

žvižgač

54,93

14.

Žiga Fermolšek

žvižgač

40,69

11.

Sven Andrlon

60 m

8,50

9.

Matic Strmšek

krogla

7,99

12.

Matic Strmšek

60 m

8,53

1.

David Bračič

višina

1,60

2.

David Bračič

krogla

10,44

10.

Teo Pahernik

300 m

48.58

4.

Domen Brumec

1000 m

3:24,47

5.

Vid Berglez

1000 m

3:27,11

9.

Vid Bauman

1000 m

3:31,33

4.

Vesna Bauer

višina

1,25

9.

Lana Jezovšek

višina

1,20

9.

Lana Jezovšek

60 m

9,32

13.

Ajda Babšek

višina

1,15

3.

Veronika Lesnika

krogla

8,29

4.

Veronika Lesnika

1000 m

4:02,41

15.

Valentina Čoh

krogla

6,47

3.

Karin Košič

60 m

8,83

5.

Hana Brumec

60 m

8,94

7.

Lana Dečman

60 m

9,19

1.

Hana Brumec

daljina

4,80

7.

Karin Košič

daljina

4,12

1.

Sanja Marzidovšek

žvižgač

38,75

2.

Sanja Marzidovšek

300 m

48,61

3.

Mia Kurež

300 m

48,81

4.

Mia Kurež

žvižgač

29,12

8.

Neja Lorenci

300 m

52,31

9.

Eva Založnik Kodrič

300 m

52,90

10.

Staša Šket

300 m

53,05

2.

Nuša Majer, Karin Košič, Hana Brumec, Sanja Marzidovšek

Štafeta 4 x 100 m

56,49

1.

Žiga Strmšek, Domen Bračič, David Bračič, Sven Andrlon

Štafeta 4 x 100 m

51,95

 Miran Voglar