Get Adobe Flash player
Domov

Obvestilo staršem o izobraževanju Zavestno starševstvo

 

Datum: 21. 9. 2018

 

 

Spoštovani starši,

 

v četrtek, 4. 10. 2018, bo ob 18. uri potekalo v avli naše šole predavanje dr. Alberta in Leonide Mrgole na temo, kako v sodobnem času vzgajati mlade in pri tem ohranjati umirjenost, veselje in optimizem. Trajalo bo 1,5 ure. Po predavanju se boste lahko s predavateljema še dodatno pogovorili.

 

Predavatelja sta starša štirih odraslih otrok, ki že več kot 15 let delujeta v psihoterapevtski praksi.  Na konkretnih zgodbah in primerih pokažeta, kako ohraniti stik z otroki v težkih situacijah.

 

Med predavanjem boste lahko spoznavali, da je vzgoja zahtevna naloga. Kako obvladovati jezo in agresivnost v vzgoji?  Kje so meje, ki mladim pomenijo varnost? Kaj je avtoriteta? Zakaj upoštevati red? Kako vzgajati, da bo otrok vedno bolj samostojno sprejemal dobre odločitve zase in za druge?

 

Na zanimivo predavanje, ki nam ga omogoča Zveza prijateljev mladine, vabimo starše  naše šole, Osnovne šole Anice Černejeve Makole, Osnovne šole Gustava Šiliha Laporje, prav tako pa vse tiste, ki jih tema zanima.

 

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

 

 

mag. Francka Mravlje,

 ravnateljica