Get Adobe Flash player
Domov

REZULTATI 10. POLJČANSKI TEK

 

Deklice, vrtec, letnik 2012 in mlajše

1. Ajda Marzidovšek, 2. Bina Turin, 3. Lana Papež, 4. Laura Kidrič, 5. Zoja Pušaver, 6. Nika Kralj, 7. Ota Košič, 8. Maja Polanec, 9. Anni Lorber, 10. Maja Tičić, 11. Neža Klic, 12. Ema Žuna, 13. Tina Vivod, 14. Tinkara Einfalt, 15. Kaja Belec, 16. Inja Razboršek, 17. Lana Regvart

 

Dečki, vrtec, letnik 2012 in mlajši

1. Izak Rupnik, 2. Ožbej Vidovič, 3. Aljaž Peršoh, 4. Domen Mušič, 5. Nejc Kegu, 6. Nik Kožuh, 7. Rene Kodrič, 8. Iker Košir, 9. Lovro Mlakar, 10. Taj Poš, 11. Miha Jeza, 12. Tayl Rak, 13. Žiga Klinc, 14. Adam Cingesar, 15. Anže Jelen, 16. Val Pepelnak, 17. Noel Gosak, 18. Tilen Kos, 19. Juljan Erker, 20. Jakob Obreht, 21. Urh Grm, 22. Liam Razboršek, 23. Lenart Košič, 24. Mauro Hrastnik, 25. Erik Pevec, 26. Urban Grm, 27. Tobias Regvart

 

Deklice, 1., 2. razred, letnik 2010, 2011

1. Zoja Leskovar, 2. Maja Figek, 3. Tayra Rak, 4. Ula Grm, 5. Veronika Einfalt, 6. Neža Hribernik, 7. Živa Pepelnak, 8. Veronika Poslek, 9. Maja Vivod, 10. Sara Pislak, 11. Danaja Kiselak, 12. Mia Cingesar, 13. Ajda Hribernik, 14. Lana Kodrič Koren, 15. Špela Detiček, 16. Ely Erker, 17. Urška Perdan, 18. Ana Jeza, 19. Eva Lorber

 

Dečki, 1., 2. razred, letnik 2010, 2011

1. Žan Slatenšek, 2. Matic Piko, 3. Samuel Erker, 4. Tian Poš, 5. Mihael Plavčak, 6. Lovro Vidovič, 7. Jan Šega, 8. Anže Brumec, 9. Jan Šabec, 10. Erik Mustafa, 11. David Tičić, 12. Jernej Hribernik, 13. Luka Polanec, 14. Tilen Arnautović, 15. Vid Vuk

 

Deklice, 3., 4. razred, letnik 2008, 2009

1. Mia Kegu, 2. Iva Marzidovšek, 3. Maša Prah, 4. Lara Perdan, 5. Mojca Kraus, 6. Gabriela Plavčak, 7. Eva Kraus, 8. Timea Košič, 9. Nina Lončarič

 

Dečki, 3., 4. razred, letnik 2008, 2009

1. Alen Kurež, 2. Jakob Šabec, 3. Taj Kodrič Koren, 4. Martin Peršoh, 5. Maj Kodrič Koren, 6. Žak Rupnik, 7. Vid Marovt

 

Deklice, 5., 6. razred, letnik 2006, 2007

1. Nuša Majer, 2. Lara Marzidovšek, 3. Sara Poslek, 4. Katarina Fermolšek, 5. Nela Turin, 6. Nika Laznik

 

Dečki, 5., 6. razred, letnik 2006, 2007

1. Urban Kodrič, 2. Žiga Hrup, 3. Lan Kralj, 4. Maks Regoršek, 5. Hribernik Gašper, 6. Nik Gajšek, 7. Robin Urban Urlep, 8. Nick Kolar, 9. Nik Slatenšek, 10. Jernej Skledar

 

Deklice, 7., 8., 9. razred, letnik 2003, 2004, 2005

1. Mia Kurež, 2. Sanja Marzidovšek, 3. Veronika Lesnika, 4. Eva Založnik Kodrič, 5. Hana Brumec, 6. Lana Jezovšek, 7. Maša Kraus, 8. Lana Dečman, 8. Špela Hribernik

 

Dečki, 7., 8., 9. razred, letnik 2003, 2004, 2005

1. Luka Kavkler, 2. Vid Berglez, 3. Kevin Kolar, 4. Teo Pahernik, 5. Jan Mravinec, 6. David Gal, 7. Vid Gal

 

Družinski tek vrtec - mlajši

1. Rupnik Izak, Žak, Zala, Renato, 2. Regvart Lana, Tobias, Danijela, Luka, 3. Grm Urban, Urh, Ula, Boštjan

 

Družinski tek vrtec - starejši

1. Marzidovšek Ajda, Sanja, Bojan, 2. Kegu Nejc, Mia, Milan, 3. Vidovič Ožbej, Lovro, Niko, 4. Peršoh Aljaž, Martin, Martina, 5. Jeza Miha, Ana, Jasmina, 6. Rak Tayra, Tayl, Silvo, 7. Poš Tian, Taj, Mihaela, 8. Jug Simona, Cingesar Mia, Cingesar Adam, Jezovšek Jože, 9. Polanec Maja, Luka, Margareta, 10. Tičić David, Sašo, Maja, Lidija, 11. Mušič Domen, David, Zvezdana

 

 

Družinski tek šola I.

1. Erker Hajnšek, Samuel, Vesna, Tomaž, 2. Šabec Kidrič Jan, Janez, Vlasta, 3. Piko Matic, Nataša, Domen, 4. Brumec Anže, Hana, Franc, 5. Jug Simona, Cingesar Mia, Jezovšek Jože, 6. Kodrič Koren Lana, Maj, Taj, Peter, 7. Jelen Turin Simon, Patrik, Valerija

 

Družinski tek šola II.

1. Kurež Alen, Mia, Gorazd, 2. Marzidovšek Iva, Jure, Aleksander, 3. Šabec Kidrič Jakob, Vlasta, Janez, 4. Drozg Neja, Monika Klara Brumec, 5. Kodrič Koren Lana, Taj, Maj, Peter

 

Družinski tek šola III.

1. Marzidovšek Lara, Sanja, Bojan, 2. Kodrič Založnik Ajda, Antonija, Eva, Dušan, 3. Gal David, Vid, Božica

 

Ženske A (od 16 do 25 let)

1. Zala Petelinšek, 2. Nika Petelinšek, 3. Lara Studenčnik, 4. Anja Šega

 

Moški A (od 16 do 25 let)

1. Amadej Petelinšek, 2. Jure Marzidovšek, 3. Kevin Kolar

 

Ženske B (od 26 do 39 let)

1. Tjaša Šega

 

Moški B (od 26 do 39 let)

1. Domen Piko, 2. Niko Vidovič, 3. Urban Pihler, 4. Silvo Rak

 

Ženske C (od 40 do 54 let)

1. Jožica Dacinger

 

Moški C (od 40 do 54 let)

1. Karl Petelinšek, 2. Aleksander Marzidovšek, 3. Andrej Špelec

 

Ženske D (55 let in več)

1. Cvetka Pušnik

 

Moški D (55 let in več)

1. Tone Korošec

 

Štafeta ženske

1. Sanja Marzidovšek, Hana Brumec, Eva Založnik Kodrič, Veronika Lesnika, 2. Špela Hribernik, Mia Kurež, Lana Dečman, Lana Jezovšek, 3. Lara Studenčnik, Hanna Maria Urlep, Klara Kolar, Katja Kovačič, 4. Zala Rupnik, Sara Poslek, Lara Marzidovšek, Iva Marzidovšek, 5. Anja Šega, Zala Petelinšek, Nika Petelinšek, Astrid Orešič, 6. Rus Jasmina, Olup Tamara, Hajnšek Vesna, Dacinger Jožica

 

Štafeta moški

1. Karl Petelinšek, Amadej Petelinšek, Renato Rupnik, Domen Piko, 2. Nick Kolar, Kevin Kolar, Jure Marzidovšek, Ranko Leskovar, 3. Silvo Rak, Niko Vidovič, Tomaž Erker, Urban Pihler, 4. Vid Berglez, Teo Pahernik, Žiga Hrup, Urban Kodrič, 5. Šela Zlatko, Andrej Špelec, Tone Korošec, Franc Brumec