Mladinski raziskovalni tabor poteka v organizaciji ZOTKS. Vodja tabora je Srečko Štajnbaher, sodelavec ZOTKS in vodja Zavoda za varstvo kulturne dediščine, OE Maribor.

Tabor so finančno podprle občine Poljčane, Makole, Majšperk, Slov. Bistrica in Oplotnica.
Število udeležencev je omejeno na 28. Tabora se lahko udeležijo osnovnošolci,  stari 13 in več let.
Udeleženci bodo nastanjeni v Osnovni šoli Kajetana Koviča, Poljčane.

Ob prijavi je potrebno vplačati prostovoljni prispevek za udeležbo v višini 60,00 EUR. Rok prijave je 13. 6. 2018, potekajo pa izključno preko prijavnega sistema.
V prilogi vam posredujemo le informacijo o delavnicah med katerimi lahko učenec izbira (že ob prijavi).​

​​Vse podrobnosti o vsebini (opis delavnic), o izvedbi in možnosti prijave ter kontakt za morebitna vprašanja, najdete na spletni strani ZOTKS

Lepo pozdravljeni,

mag. Francka Mravlje