Get Adobe Flash player
Domov

Dvoranski mnogoboj za mlajše učence in učenke

V torek, 27. 3. 2018, je v Slovenski Bistrici potekal dvoranski mnogoboj za mlajše učence in učenke. Tekmovalci so nastopili v 4 disciplinah: tek na 60 metrov, skok v daljino, skok v višino in suvanje težke žoge. Tekmovanje je štelo za posamične in ekipne naslove medobčinskih prvakov. Za našo šolo je nastopilo 9 tekmovalcev, imeli smo 2 ekipi deklic in 1 ekipo dečkov.

Lepo presenečenje so pripravili naši fantje, ki so v ekipni konkurenci zmagali! Najboljši med njimi je bil Teo Pahernik, ki je bil 4., čeprav je imel enako število točk kot tretje uvrščeni. Tim Mikša je osvojil 7., Domen Brumec pa 11. mesto.

Pri deklicah se je najbolje odrezala Nuša Majer, osvojila je 7. mesto. Kurež Mia je bila 13., Lana Jezovšek 15. Ta dekleta so bila v prvi ekipi in so skupno osvojila 4. mesto. Naša druga ekipa deklic v postavi Ines Romanca Spolenak, Eva Kocbek in Neja Lorenci so bile na koncu 9.

Rezultati naših tekmovalcev so v spodnji tabeli.