Učenci Šolske skupnosti so se na zadnjem sestanku odločili, da bomo v mesecu decembru zbirali hrano in potrebščine za zapuščene, zavržene živali, ki potrebujejo našo pomoč. Pripravili smo plakat in obvestili vse učitelje, učence in preko učencev tudi starše.

S hrano, posodicami, igračkami, priboljški, odejicami, povodci, ovratnicami in še drugimi stvarmi smo polepšali božične praznike in novoletne počitnice živalim, ki jim ne gre tako dobro.

V četrtek, 21. 12. 2017, smo zaključili akcijo zbiranja potrebščin in hrane za živali.

Obiskala sta nas člana Društva za zaščito živali Slovenska Bistrica, ki sta bila zelo vesela naših donacij. Predstavnica Šolske skupnosti Živa Kurež jima je predala zbrane stvari, da bosta lahko poskrbela, da pridejo v »prave tačke«.

HVALA vsakemu posebej in vsem skupaj gre zahvala v imenu živali.