Osnovna šola Poljčane

Datum: 16. 6. 2015

Spoštovani starši!

Zaradi znižanja vaših stroškov, vam predlagamo plačevanje položnic preko trajnika in/ali pripravo združene položnice.

TRAJNIK

Za plačilo preko trajnika je najnižja bančna provizija in najmanj dela z vaše strani.

Soglasje za SEPA direktno obremenitev si lahko natisnete ali dvignete obrazec v računovodstvu, kamor izpolnjenega tudi vrnete.

ZDRUŽENE POLOŽNICE

Za otroke iz iste družine vam lahko pripravimo združeno položnico. Plačali boste samo eno položnico, kar vam bo znižalo stroške bančne provizije. Potrebujemo vašo IZJAVO, katere otroke združimo na eni položnici. Izjavo oddajte v računovodstvo.

S pozdravi,

mag. Francka Mravlje, ravnateljica