Popestrimo šolo

Datum: 14. 8. 2015

POČITNIŠKI TABOR

Spoštovani starši!

Osnovna šola Poljčane bo tudi v šol. letu 2014/15 izvajala dejavnosti v programu Popestrimo šolo, ki se delno financira iz Evropskega socialnega sklada in delno preko Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport. Projekt razpisuje in vodi Javni sklad za razvoj kadrov in štipendij. Dejavnosti se bodo vrstile do 31. 8. 2014.

Poljčane, 19.6.2014

OBVESTILO!

Naravoslovnega tabora v pri projektu POŠ se udeleži tudi prvih pet prijavljenih rezerv, evidenco preostalih rezerv pa v primeru nadaljnjih odpovedi še vedno vodimo.

Pomenski seznam otrok, ki se udeležijo tabora je na oglasni deski v šoli.

Poljčane, 3.6.2014

Naravoslovni tabor – prijava!

V projektu Popestrimo šolo smo se v spomladanskih mesecih udeležili dveh pomembnih dogodkov: - nagradnega izleta Popestrimo dan, kjer smo šli na rafting na Kolpo in zaključne konference Popestrimo šolo, kjer so se z odlično predstavitvijo predstavili naši učenci, Miha pa je tudi glasbeno podkrepil naš nastop.
Odlomke si oglejte na spodnjih povezavah Javnega sklada za razvoj kadrov in štipendij:

Popestrimo dan: