Novice za učence in starše

KOŠARKA, PODROČNO PRVENSTVO, STAREJŠE DEKLICE

NAMIZNI TENIS, ŠOLSKO PRVENSTVO

V sredo, 5. 12. 2018, smo izvedli šolsko prvenstvo v namiznem tenisu. Tekmovanja se je udeležilo kar 32 dečkov in 8 deklic. Veliko je bilo mlajših učencev, ki bodo v prihodnosti zastopali našo šolo. Tekmovanje je veljalo tudi kot izbirno za nastop na medobčinskem prvenstvu, ki bo potekalo na naši šoli v sredo, 19. 12. 2018, s pričetkom ob 13.00!

ŠAH, MEDOBČINSKO, POSAMEZNO

Na OŠ Antona Ingoliča so, 29. 11. 2018, izvedli letošnje medobčinsko tekmovanje v šahu, posamezno. Mentor, Franc Jug, je na tekmovanje peljal sedemnajst otrok. Rezultati so naslednji:

D 9:

4. Živa Pepelnak

5. Mia Cingesar

F 9:

KOŠARKA, MEDOBČINSKO, STAREJŠE DEKLICE

V petek, 30. 11. 2018, smo se z ekipo starejših deklic odpravile na medobčinsko tekmovanje iz košarke v Oplotnico. Tekmovanja so se udeležile 4 košarkarske ekipe in to so: OŠ Anice Črnejeve Makole, 2. OŠ Slovenska Bistrica, OŠ Pohorskega Bataljona Oplotnica in mi, OŠ Kajetana Koviča Poljčane.