Novice za učence in starše

V studiu RTV Ljubljana se je danes, 5. 02. 2020, ponovno pomerila naša ekipa. Z zmago so se naši učenci Vid, Zala in Maša uvrstili v četrtfinale.

Tekmovalcem ČESTITAMO.

Navijačem se zahvaljujemo za  odlično spodbujanje domače ekipe.

Oddajo si boste na televiziji lahko ogledali v soboto, 7. 3. 2020.

Mentorica Sabina Kralj

Danes, 5.2., odhajajo naši tekmovalci z navijači na 2. snemanje oddaje Male sive celice v Ljubljano.
Snemaje bo potekalo med 10.30 in 13.30.

Spoštovani!

V času zimskih počitnic, od 24. 2. do 27. 2. 2020, znova pripravljamo tabor za nadarjene učence. Taborov se lahko udeležijo tudi učenci, ki niso prepoznani kot nadarjeni učeni, a ne morejo uveljavljati subvencije.

Starševski večer, 19. 2. 2020 ob 17. uri

Na temo, kaj prvošolček zmore, kaj lahko od njega pričakujemo ter kaj lahko storimo kot starši.

Spoštovani!

Ob vpisu v prvi razred vabimo starše bodočih prvošolčkov na starševski večer z naslovom MOJ OTROK BO ŠOLAR. Prosimo šolsko svetovalno službo, da informacijo prenese staršem ob vpisu v prvi razred.